
Російські окупанти почали використовувати тактику "кротів" поблизу Авдіївки на Донеччині. За місто точаться важкі бої, і щоб підібратися до українських позицій непомітно, вони риють тунелі. Про це в ефірі телемарафону розповів речник 110 окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Антон Коцуконь, передають Патріоти України.
Він наголосив, що загарбники не полишають спроб оточити місто, навіть попри значні втрати, оскільки воно є важливим для РФ (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини). "Копають тунелі ближче до наших позицій, по-перше, з метою маскування, а по-друге, щоби десь виринути ближче до наших позицій несподівано", – розповів Коцуконь.
Також, за його словами, окупанти почали використовувати роботизовані транспортні машинки з дистанційним керуванням. Вони досить великі і можуть перевозити значну вагу.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...