Тактика "живого щита" не змінюється: У Криму окупанти риють окопи по периметру населених пунктів

В окупованому Криму російські загарбники риють окопи по периметру населених пунктів. Зокрема такі дії окупантів фіксуються в Совєтському районі півострова. Про це в ефірі "Громадського радіо" повідомив голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв, передають Патріоти України.

"Загарбники окопуються в Криму, риють окопи по периметру населених пунктів. Це зафіксували, наприклад, на сході Криму, в Совєтському районі. Кожен населений пункт вони хочуть зробити такою собі фортецею", – сказав він.

У такий спосіб ворог намагається продемонструвати світу і всім кримчанам, що має намір оборонятися на окупованій території Криму.

А безпосередньо риють окопи переважно мешканці депресивних районів півострова із проросійськими поглядами, розповів Барієв. "Це відбувається на тлі того, що в школах, дитсадках, інших держустановах виплачують "голий оклад". Однак є ті, хто каже, що не братимуть участі в цьому ні в якому разі, ні за які гроші", – додав він.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 жовтня

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:47

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, котрий тиждень поспіль тримаючи планку у 30-40 одиниць. Таким чином зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону і наступальні дії. У вересні був оновлений місячний рекорд - 947 знищених стволів

Якщо ЗСУ не вийдуть до Азовського моря, війна буде довгою, - ізраїльський експерт

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:38

Якщо ЗСУ під час контрнаступу не зможуть вийти до Азовського моря і розірвати сухопутний коридор РФ до Криму, на Україну може чекати довга війна на виснаження. Таку думку висловив ізраїльський військовий експерт Давид Гендельман, передають Патріоти Ук...