Таки "спіймали" в кадр: Журналісти показали фото "прем'єра "ДНР", який ховав своє обличчя

До цього моменту ніхто не знав, як виглядає Олександр Ананченко.

Ананченко був призначений "прем'єр-міністром" "ДНР" у жовтні 2018 р. Фото: "Новости Донбасса."

Журналісти виявили фотографію з "прем'єр-міністром" угруповання "ДНР" Олександром Ананченком. Знімок був зроблений на Ялтинському економічному форумі, який відбувся минулих вихідних в анексованому Росією Криму, передають Патріоти України.

За інформацією журналістів "Новостей Донбасса", на знімку саме Ананченко. "Прем'єр "ДНР" зображений в компанії окупаційного глави Криму Сергія Аксьонова та ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна. До цього знімків, на яких видно обличчя Ананченка, в мережі не було. ЗМІ "ДНР" не публікували фотографії та відео з ним. Зазначимо, що Олександр Ананченко був призначений прем'єр-міністром" угруповання "ДНР" у жовтні 2018 року.

Відомо, що Ананченко обіймав посаду радника керівника ЗАТ "Внешторгсервис" — компанії з реєстрацією в невизнаній Південній Осетії, під контролем якої перебувають всі найбільші промислові підприємства окупованих територій Донбасу. Компанію пов'язують з українським олігархом-втікачем Сергієм Курченком. Джерела "Новостей Донбасса", особисто знайомі з Ананченком, повідомляли, що він родом з Донецької області. У 90-х роках він жив у Москві, де працював начальником юридичного департаменту Михайла Живила — російського бізнесмена родом із Селідового (Донецької області), що спеціалізується на металургійному бізнесі. Після втечі Живила у Францію, Ананченко повернувся в Донецьк. І там працював з ще одним вихідцем із Селідового — Едуардом Прутніком. Прутнік почав свою діяльність з посади радника Віктора Януковича, коли той був на посаді заступника голови Донецької ОДА.

Хіти тижня. Пане Авакове, випишіть штраф: Нардеп "Юзік" так тікав від колеги, що на своєму джипі грубо порушив ПДР (відео)

субота, 25 січень 2020, 14:00

Ситуація в жодному разі не була такою критичною, щоб недоторканий "кварталівець" був вимушений показово порушувати правила руху. Тут або повне ігнорування ПДР по життю, або дійсно "тваринний страх" до того, хто підійшов до Корявченкова. Народного депут...

Хіти тижня. Найманцям Путіна саме час тікати: ​Ердоган оголосив про відправку потужного експедиційного корпусу до Лівії

субота, 25 січень 2020, 13:00

Кільком тисячам найманців з Росії та деяких ісламських країн, разом з обмеженими силами ставленика Москви генерала Халіфа Хафтара навряд вдасться протистояти міці турецької армії. Туреччина приступила до відправки своїх військових до Лівії, щоб підтрим...