Німеччина, Франція, Італія та Іспанія не хочуть йти на запровадження санкцій проти Росії у разі її вторгнення в Україну. Навіть незважаючи на те, що Кремль не дає жодних ознак відмови від нарощування військ біля українського кордону, передають Патріоти України,
Про це пише Bloomberg із посиланням на високопоставлених дипломатів та офіційних осіб, які говорили на умовах анонімності. Провідні країни ЄС намагаються зосередитись на розмові з Москвою, перш ніж ініціювати болючі економічні заходи.
Але інші держави-члени стверджують, що підтримка публічних погроз санкціями краще втримає президента Росії Володимира Путіна.
Ці розбіжності показують проблеми, з якими стикаються США та їхні союзники під час формування скоординованої відповіді, щоб не допустити атаки РФ.
Вони також відображують скептицизм у деяких європейських столицях щодо попереджень Вашингтона про те, що Росія насправді готується до повномасштабного нападу на Україну, а не просто використовує нарощування військ як розмінну монету для досягнення поступок.
Лідери ЄС обговорять це питання у Брюсселі протягом двох днів саміту Східного партнерства та двосторонніх зустрічей 15-16 грудня, зокрема з президентом України Володимиром Зеленським.
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...
2025 рік може стати роком, коли бойові дії в Україні закінчаться, оскільки як Росія, так і Україна «близькі до виснаження», і прихильники кожної з них хотіли б, щоб війна завершилася, йдеться у матеріалі The Economist, передають Патріоти України. Автор...