Таки зрада? На Радбезі ООН з ініціативи РФ обговорюють український мовний закон: онлайн-трансляція (відео)

Рада безпеки ООН за ініціативою Росії зібралася на засіданні, де обговорюється український мовний закон. Трансляція засідання ведеться на сайті ООН, повідомляють Патріоти України.

Представник російської сторони вже звинуватив Україну в утиску прав російськомовного населення, а також заявив, що в українському суспільстві немає консенсусу з приводу прийняття мовного закону.

З архіву ПУ. Перша леді України показала свої фото зі студентських років

п’ятниця, 7 серпень 2020, 11:00

Дружина Володимира Зеленського Олена в Міжнародний день друзів вирішила показати підписникам свою кращу подругу, з якою вона близька ще з часів студентства. Після того, як Володимир Зеленський офіційно зайняв пост глави держави, Олена Зеленська, його д...

З архіву ПУ. Хіти тижня. Бути головним українським кумом Х*йла - як казначеєм у Люципера: Що відомо про унікальну яхту Медведчука, котру "охрестили" "плавучим Межигір'ям"

п’ятниця, 7 серпень 2020, 9:00

Унікальний штучний витвір інженерного і дизайнерського мистецтва, на заздрість арабським шейхи та найбагатшим стартаперам Заходу. Патріоти України пропонують ознайомитись з матеріалом, підготовлений експолітиком та журналістом Сергієм Лещенко. "Декла...