"Таких, як я, сотні": Мати ліквідованого у Макіївці "мобіка" записала жалісливе звернення до Путіна (відео)

Мати ліквідованого в Макіївці росіянина, якого мобілізували до армії РФ восени, записала звернення до кремлівського диктатора Володимира Путіна. Вона заявила, що її син не перебуває у списках загиблих, а командування просто ігнорує родичів "демобілізованих" окупантів, передають Патріоти України.

Жінка припустила, що це відбувається через те, що виплачувати їм гроші ніхто не збирається. Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі "Рада матерів та дружин".

"Я вирішила записати це звернення з низки причин. По-перше, нас повністю ігнорує командування, не хочуть з нами спілкуватися. Тому я вирішила звернутися одразу до президента. Як глава Федерації, ви зобов'язані пояснити, де наші діти, чоловіки, родичі. Мій син не перебуває у списках загиблих, але він із 31.12.2022 не виходить на зв'язок. Він був у Макіївці. Ніхто нам досі не може пояснити, що з нашими рідними", – сказала жінка.

Вона також зажадала у Путіна пояснень і закликала розібратися в цій ситуації. "Володимире Володимировичу, ви, як відповідальний, зобов'язані пояснити. Ми стукаємо в усі двері – і немає жодної реакції! Ви забрали наших рідних із сімей, а тепер вдаєте, що нічого не відбувається?! Щоб не виплачувати гроші за загиблих?! Таких, як я, сотні матерів! Просимо надати інформацію про наших рідних", – додала мати "мобіка".

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...

Окупанти дозволили вивчати українську мову на захоплених територіях, але не все так просто

п’ятниця, 29 вересень 2023, 21:43

Ворог насичує свої школи на тимчасово окупованих територіях пропагандою. Чергову партію з 2 тис. підручників завезли на Херсонщину. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України. На захоплені території росіяни завезли підру...