"Таких, як Путін, там до біса": Данілов прокоментував можливість зміни політики РФ у разі смерті російського диктатора

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов в інтерв'ю НВ прокоментував можливість зміни політики РФ у разі смерті російського диктатора Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"Таких як Путін, на превеликий жаль, там до біса. Даремно люди вважають, що якщо Путін піде, а прийде інший хтось, він не стане новим Путіним — там іншого керівника не може бути", — заявив Данілов.

За його словами, це була велика помилка Заходу в 90-ті роки робити ставку на Росію як на країну, яка має бути демократичною і відповідати за долю пострадянських країн на шляху до демократії.

"Демократії у сьогоднішній Росії бути не може, там може бути лише Путін. На сьогоднішній день ті 130 етносів, які там є, їх неможливо утримувати без диктатури та тоталітарного режиму. Якщо буде демократія, то Росія розсипеться як паперовий будинок. Біда в тому, що наслідки цієї помилки світу ми сьогодні маємо на собі нести, відчути повною мірою", - наголосив Данілов.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...