Таких поразок у регіоні Росія не знала з часів Кримської війни: Путіна звинувачують у здачі Закавказзя Туреччині

Главу РФ Путіна звинувачують в тому, що він зробив Туреччину повноправним гравцем на Кавказі, яким вона до останнього часу не була.

Аналізуючи підписану угоду щодо Нагірного Карабаху, російські експерти заявляють, що вони вкрай невигідна Росії і є справжнім провалом Кремля, передають Патріоти України.

Главу РФ Путіна звинувачують в тому, що він зробив Туреччину повноправним гравцем на Кавказі, яким вона до останнього часу не була, і це завдає серйозної шкоди російським інтересам. Фактично Путін став першим правителем в історії Росії, який обрушив позиції Москви в Закавказзі до рівня позицій 19-го століття, передає "Кремлівський мамковед".

Експерти зазначають, що підписана угода не тільки фіксує капітуляцію і втрату території Вірменією, а й фактичну відмову Москви від Туркманчайського договору 1828 року. Договір, який створив умови для утвердження російської зони впливу, фактично втратив чинність. Нові угоди мають на увазі участь Анкари в контрольному механізмі, що забезпечує перемир'я, хоча раніше вона взагалі формально не була присутня в регіоні. "У сухому залишку виходить, що Путін - перший правитель в історії Росії, який обрушив позиції держави в Закавказзі в 19-е століття", - пишуть автори повідомлення.


Це відкрита боротьба двох регулярних армій: Резніков розповів, чи можливе "заморожування" війни в Україні

середа, 17 серпень 2022, 15:25

Війна, яку розпочала агресорка Росія 24 лютого, не може бути "замороженою", як це було після анексії Криму та окупації частини Донбасу. Міністр оборони Олексій Резніков каже, що можливий варіант пониження активності залежно від того, який сезон. Крім т...

"Путін не пропустить цю дату": Генштаб розповів, чи впорається українська ППО з масованим обстрілом з Росії і Білорусі

середа, 17 серпень 2022, 15:12

Попередньо, 23-24 серпня в Україні очікують масовану ракетну атаку збоку РФ. Українські Збройні сили готуються відбивати ворожі атаки. Чи впорається українська ППО з великою кількістю ворожих ракет в ефірі телеканалу Freedom розповів ексзаступник начал...