Таких поразок у регіоні Росія не знала з часів Кримської війни: Путіна звинувачують у здачі Закавказзя Туреччині

Главу РФ Путіна звинувачують в тому, що він зробив Туреччину повноправним гравцем на Кавказі, яким вона до останнього часу не була.

Аналізуючи підписану угоду щодо Нагірного Карабаху, російські експерти заявляють, що вони вкрай невигідна Росії і є справжнім провалом Кремля, передають Патріоти України.

Главу РФ Путіна звинувачують в тому, що він зробив Туреччину повноправним гравцем на Кавказі, яким вона до останнього часу не була, і це завдає серйозної шкоди російським інтересам. Фактично Путін став першим правителем в історії Росії, який обрушив позиції Москви в Закавказзі до рівня позицій 19-го століття, передає "Кремлівський мамковед".

Експерти зазначають, що підписана угода не тільки фіксує капітуляцію і втрату території Вірменією, а й фактичну відмову Москви від Туркманчайського договору 1828 року. Договір, який створив умови для утвердження російської зони впливу, фактично втратив чинність. Нові угоди мають на увазі участь Анкари в контрольному механізмі, що забезпечує перемир'я, хоча раніше вона взагалі формально не була присутня в регіоні. "У сухому залишку виходить, що Путін - перший правитель в історії Росії, який обрушив позиції держави в Закавказзі в 19-е століття", - пишуть автори повідомлення.


США погрожують Туреччині санкціями через авіасполучення з Росією, - ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 5:00

США чинять серйозний тиск на Туреччину, щоб Анкара заборонила російським авіакомпаніям здійснювати польоти на територію Туреччини літаками, які виготовлені в Америці. . На думку Вашингтона, такі польоти є порушенням запроваджених проти РФ санкцій, пов...

Без партійного білета, але разом: У "Слуги народу" немає голосів для виключення опального Тищенка з фракції, - ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 4:04

"Слуга народу" не може зібрати потрібну кількість голосів для виключення з фракції нардепа Миколи Тищенка, який оскандалився своєю поїздкою до Таїланду під час війни. Про це повідомляє співрозмовник Української правди у фракції "Слуга народу". Пряма мо...