Таким чином зняти з президентських перегонів не вдалося: Верховний суд США поновив участь Трампа в праймеріз у Колорадо

Верховний суд США ухвалив рішення, що Дональд Трамп може брати участь у внутрішньопартійних виборах у штаті Колорадо, скасувавши рішення найвищого суду цього штату, передаєCNN.

«Сьогодні Верховний суд постановив, що колишній президент Дональд Трамп має бути включений до виборчого бюлетеня в Колорадо», - йдеться у повідомленні.

Рішення суддів Верховного суду США - найвищої судової інстанції країни - означає, що республіканські виборці штату Колорадо зможуть обрати Трампа в якості свого кандидата на президентських виборах цього року на праймеріз, що відбудуться вже завтра, 5 березня.

Суд одностайно погодився з тим, що Трамп не може бути виключений з праймеріз в односторонньому порядку.

Це рішення стало першим випадком, коли Верховний суд розглядав причетність Трампа до заколоту у Капітолії 6 січня 2021 року.

Як повідомляв Укрінформ, цього року в США відбудуться вибори президента країни. Наразі перегони перебувають на етапі внутрішньопартійних праймеріз та кокусів. 5 листопада відбудеться основне голосування на президентських виборах у США.

У лютому Верховний суд заслухав аргументи щодо апеляції Трампа на рішення про дискваліфікацію його на праймеріз у Колорадо на підставі 14-ї поправки.

Ця справа є однією з десятків, що розглядаються по всій країні з метою не допустити Трампа до виборів через його дії, пов'язані з заколотом у Капітолії 6 січня 2021 року.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...