
Бойовики Талібану захопили столиці провінцій Калат, Теренкот, Феруз-Кох, Кала-і-Нау і Лашкар-Гах в Афганістані - буквально через кілька годин після взяття стратегічно важливих міст Герат і Кандагар - двох найбільших міст країни після Кабулу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Al Jazeera.
Тепер таліби вже контролюють 18 столиць провінцій по всьому Афганістану.
У свою чергу, глава Міноборони Великої Британії заявив, що Афганістан наближається до всеосяжної громадянської війни. Він підкреслив, що Захід має розуміти, що Талібан - не монолітне озброєне угрупування, а включає в себе безліч менших конкуруючих фракцій, які претендуватимуть на владу.
Раніше сьогодні ЗМІ повідомили, що таліби наближаються до Кабулу. Бойовики взяли під контроль місто Пулі-Алам - столицю провінції Логар, що в 50 км від Кабулу.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...