"Там Америка и весь мир, нах*й! Все туда ху*рят": Окупанти шоковані поставками зброї в Україну (аудіо)

Схоже, ні влада Росії, ні її військові не очікували, що весь світ підтримуватиме Україну й постачатиме стільки зброї. Як доказ - чергове перехоплення розмов окупантів, опубліковане СБУ, передають Патріоти України.

Загарбники роблять з цього висновок, що "весь світ проти РФ".

"Америкоси притягли підкріплення їм, зброю. Там Америка і весь світ, нах*й! Всі туди ху*рять, зрозумів, підкріплення їм, бл*дь! Усі проти Росії", – говорить один окупант іншому.

На противагу цьому російська армія не має навіть нормальних бронежилетів, а в "українську м'ясорубку" кидають "молодняк". Так, путінський воїн передає розмову з колегою, який займається поповненням для їхньої армії. "Пиз*ець, каже, братан, пиз*ець. Молодняк, каже, довб*йоби. Я взагалі в ах*ї. Заїхали туди, а вони без броників, без них. Пішли до магазину пиво купувати...", – бідкається рашист.

"Мінська-3 не буде": Резніков назвав умову для переговорів з РФ

четвер, 11 серпень 2022, 16:56

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, за яких умов можуть відбутися переговори між Росією та Україною, передають Патріоти України. За його словами, це відбудеться лише в тому випадку, якщо за столом сидітимуть партнери України - в цьому ра...

Запорізька АЕС потрібна РФ цілою: Експерт пояснила, чому окупанти не підірвуть станцію

четвер, 11 серпень 2022, 16:52

Російські окупанти захопили Запорізьку атомну електростанцію, замінували її та погрожують підірвати. Але, найімовірніше, навряд чи вони це зроблять, тому що станція потрібна росіянам цілою. Таку думку у бліц-інтерв'ю "Главреду" озвучила експерт з питан...