"Там Америка и весь мир, нах*й! Все туда ху*рят": Окупанти шоковані поставками зброї в Україну (аудіо)

Схоже, ні влада Росії, ні її військові не очікували, що весь світ підтримуватиме Україну й постачатиме стільки зброї. Як доказ - чергове перехоплення розмов окупантів, опубліковане СБУ, передають Патріоти України.

Загарбники роблять з цього висновок, що "весь світ проти РФ".

"Америкоси притягли підкріплення їм, зброю. Там Америка і весь світ, нах*й! Всі туди ху*рять, зрозумів, підкріплення їм, бл*дь! Усі проти Росії", – говорить один окупант іншому.

На противагу цьому російська армія не має навіть нормальних бронежилетів, а в "українську м'ясорубку" кидають "молодняк". Так, путінський воїн передає розмову з колегою, який займається поповненням для їхньої армії. "Пиз*ець, каже, братан, пиз*ець. Молодняк, каже, довб*йоби. Я взагалі в ах*ї. Заїхали туди, а вони без броників, без них. Пішли до магазину пиво купувати...", – бідкається рашист.

Не дарма в Кремлі панікують: Україна має засоби для здійснення ударів по території РФ на глибину до 1000 км, - Згурець

четвер, 9 лютий 2023, 7:35

Розвідувальні безпілотники "Стриж" є у запасах України, які до війни застосовувались як швидкісні мішені для тренування систем ППО, заявив Сергій Згурець, передають Патріоти України. Читайте далі:. Почнемо з рекордних втрат ворога, які зафіксував наш Г...

"Буде просити на колінах": Поки триває війна, Путін живе, але в нього завершуються можливості для маневру, - експерт

четвер, 9 лютий 2023, 6:30

Президент Росії Володимир Путін продовжуватиме війну проти України, адже це спосіб збереження його влади, проте в нього завершуються фінансові, ресурсні можливості для маневру. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів заступник директора Центру армії, конвер...