
Полонений окупант, який брав участь у рятувальній операції крейсера "Москва", розповів, що побачив там багато жахіть. Його налякала перспектива так само померти посеред моря, тому росіянин вирішив перейти в піхоту, передають Патріоти України.
Відео його допиту опублікувала в Telegram Служба безпеки України. Полонений зазначив, що після невдалого порятунку флагмана Чорноморського флоту йому запропонували два варіанти: залишатися у морі або перейти в піхоту.
"Там було багато трупів і переважно порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати... Я надивився, що було на "Москві", і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився", – зазначив він.
За три тижні інструктори-вагнерівці допомогли окупанту "змінити профіль", після чого невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район, де перше ж бойове завдання виявилося провальним. Ворожі "розвідники" натрапили на засідку ЗСУ, внаслідок чого вціліти вдалося лише трьом із 30. Російські командири кинули поранених на полі бою.
Створення української балістичної зброї вимагає довгострокової державної стратегії, фінансування та залучення приватного сектору оборонної промисловості. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Клуб обраних. Хто у світі має балістику та чи зможе Україн...
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...