"Там було багато трупів": Моряк, який потрапив у полон ЗСУ, розповів про катастрофу крейсера "Москва"

Полонений окупант, який брав участь у рятувальній операції крейсера "Москва", розповів, що побачив там багато жахіть. Його налякала перспектива так само померти посеред моря, тому росіянин вирішив перейти в піхоту, передають Патріоти України.

Відео його допиту опублікувала в Telegram Служба безпеки України. Полонений зазначив, що після невдалого порятунку флагмана Чорноморського флоту йому запропонували два варіанти: залишатися у морі або перейти в піхоту.

"Там було багато трупів і переважно порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати... Я надивився, що було на "Москві", і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився", – зазначив він.

За три тижні інструктори-вагнерівці допомогли окупанту "змінити профіль", після чого невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район, де перше ж бойове завдання виявилося провальним. Ворожі "розвідники" натрапили на засідку ЗСУ, внаслідок чого вціліти вдалося лише трьом із 30. Російські командири кинули поранених на полі бою.

"Поінформував про ситуацію на фронті, ядерний тероризм РФ на ЗАЕС": Зеленський провів переговори з Макроном

вівторок, 16 серпень 2022, 19:14

Президент України Володимир Зеленський і президент Франції Еммануель Макрон 16 серпня провели нову телефонну розмову. Вони обговорили ситуацію в Україні, зокрема небезпеку дій ЗС РФ на захопленій Запорізькій АЕС. Про це Зеленський повідомив у своєму Tw...