"Там були і плюси, і мінуси": Зеленський обурив фразою про СРСР

Президент Володимир Зеленський заявив, що в радянського режиму були "плюси і мінуси", повідомляють Патріоти України.

У Польщі на зустрічі з польським, литовським, латвійським і естонським колегами Зеленський сказав: "Я сам народився в Радянському Союзі. І хочу вам сказати - там були плюси, були мінуси".

Фраза викликала реакцію користувачів Facebook. Сатирик Богдан Процишин зобразив Зеленського у піонерському галстуку з трубою.

"Ще один фейл", "Тупість не має меж", "Він же школу закінчував вже в незалежній Україні. Що може знати про совок", "Він ментально совком і залишився", "Сором", "Мільйони + по всій Україні над могилами розстріляної української інтелігенції, підприємцями, патріотами, селянами замореними голодом, робітниками виснаженими працею, солдатами використаними як м'ясо", "Афганістан, Чорнобиль, кріпосне право, інакомислення, гулаги, голодомор 32-33р", - пишуть користувачі соцмережі.

"Я бачив у совку плюси найчастіше на цвинтарях", - прокоментував письменник Андрій Бондар.

"А я на місці поляків подарувала б Зеленському книжку "Інший світ. Совєтські записки" поляка Ґустава Герлінґа-Ґрудзінського. Для глибшого ознайомлення з "плюсами і мінусами" радянської системи так би мовити. Могло б пройняти, до речі. Мені здається, нема страшнішої книжки про ҐУЛАҐ", - написала журналістка Мирослава Барчук.

"ОПУ на замітку. Підібрала усі "плюси" радянського союзу", - написала журналіста Марина Данилюк-Ярмолаєва і опублікувала фото порожніх прилавків і черг.

"Це один із елементів здачі позиції без формальної здачі суверенітету": Політолог прокоментував кадрові зміни в енергетичному секторі України

середа, 5 травень 2021, 22:59

Нещодавнє призначення міністра енергетики Германа Галущенка та кадрові зміни у НАК “Нафтогаз України” прокоментував політолог Володимир Цибулько, передають Патріоти України. Політолог вважає, що така рокіровка відбувається в інтересах Росії. "Це один і...

З архіву ПУ. Під час маневрів НАТО у Польщі птах перехопив протитанкову ракету, котра прямувала до російського танку (відео 12+)

середа, 5 травень 2021, 22:30

Як повідомили американські військові, на військовому полігоні в Польщі птах збив протитанкову ракету, випущену екіпажем бойової машини піхоти М2А2 Bradley, передають Патріоти України у травні 2020 року. . Пуск було здійснено з протитанкового комплексу ...