Там були унікальні видання: У Маріуполі окупанти спалили книжки з бібліотеки храму Петра Могили

Окупаційна влада Маріуполя за сприяння Російської православної церкви вилучила та спалила всю велику бібліотеку храму Петра Могили. Про це заявив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram, передають Патріоти України.

«Після візиту московських агентів ФСБ в рясах стало відомо, що в храмі ПЦУ Петра Могили за наводкою та сприянням попів РПЦ в Маріуполі була вилучена та спалена на подвір'ї храму вся велика бібліотека, зібрана волонтерами та благодійниками», — написав Анрющенко.

За його словами, бібліотека містила декілька унікальних примірників україномовних видань, які тепер втрачені назавжди. Радник мера розповів, що храм Петра Могили, який побудували за підтримки містян, внесений в Книгу рекордів Гіннеса України через найбільший петриківський розпис.

Окрім того, за даними Андрющенка, зараз окупанти готуються знести церкву або переформатувати храм за канонами РПЦ.


Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 20 серпня

субота, 20 серпень 2022, 9:15

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. За 177 днів війни в Україні втрати Росії становлять - 44 900 військових, 1 907 танків та 1 018 артилерійських систем, передають Патріоти України. Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 20....

Віддав життя за Україну: Льотчик Олександр Бринжала пішов у бій проти 12 ворожих винищувачів

субота, 20 серпень 2022, 8:56

2 березня 2022 року у боях за мирне небо над Києвом загинув льотчик-винищувач 1 класу 40-ї бригади тактичної авіації Військово-повітряних сил Олександр Бринжала. Разом із товаришем та побратимом Володимиром вони вдвох протистояли в повітрі дюжині росій...