
Є різні сценарії того, що буде з російським диктатором Володимиром Путіним після того, як він піде від влади. Про це в інтерв'ю "Главреду" розповів журналіст, телеведучий, політичний аналітик Євген Кисельов, передають Патріоти України.
Як зазначив Кисельов, були випадки, коли відсторонені від влади диктатори доживали свого віку у спокої. Водночас були і такі випадки, коли фізично з ними розправлялися дуже швидко, прямо в момент військового перевороту. "Були люди, які їхали під виглядом якихось медичних процедур, які можна було пройти неодмінно десь в Америці або Швейцарії, або тому ж Китаї (відносно Путіна). Йому терміново потрібно потрапити до рук майстрів традиційної китайської медицини – тільки вони зможуть врятувати вчорашнього російського диктатора", - сказав аналітик.
Він нагадав, як політолог Аббас Галямов кілька місяців тому поділився інформацією про те, що нібито до початку війни якісь гінці з Кремля їздили в Південну Америку і нібито наглядали там підходяще місце, щоб в разі чого сховатися.
"Кілька років тому я був в Аргентині і милувався красою Північної Патагонії. І там жителі ось цих місць абсолютно впевнені, це міська легенда, що Гітлер у них доживав свого віку. Мовляв, он там, на тому боці озера будинок, і Гітлер помер там, і це все дурниця, що він покінчив життя самогубством. А Борман, мовляв, он там жив. І місцеві жителі вірять, що нацисти, принаймні, хто зуміли врятуватися, доживали століття серед гір і озер Північної Патагонії. Глухі місця, до речі. Може, і Путін там опиниться", - розповів Кисельов.
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...
Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...