
У Луганській області російські окупанти скинули авіабомбу. Вони поцілили у школу в селі Білогорівка, яке знаходиться поблизу Лисичанська. Там ховалися люди. Про це повідомляє очільник Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай в Telegram, передають Патріоти України.
"Останній тиждень Білогорівка - село поблизу Лисичанська - гаряча точка. Орки намагаються там здійснити прорив, точаться постійні бої. Сьогодні російські вбивці "воювали" з беззбройними мирними мешканцями", - написав він.
Рашисти скинули авіабомбу на школу. Там ховалося майже все населення селища, яке ще не встигло евакуюватися. Спочатку окупанти бомбили місцевий будинок культури, людям було більше ніде ховатися, тому вони перейшли до школи. Військові поцілили саме туди, де сиділи місцеві, вони забрали у них шанс на порятунок.
На момент трагедії у школі знаходилося приблизно 90 людей. З-під завалів вже вдалося врятувати близько 30 осіб. Роботи з пошуку та порятунку людей тривають. Кількість жертв наразі не повідомляється.

Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...