"Там швидко всіх повернуть у реальність": Експерт розповів, що чекає на "слуг народу" у Трускавці (відео)

В своєму новому відеозверненні президент Володимир Зеленський вже почав відмежовуватися від "Слуги народу", щоб мати можливість критикувати і карати представників власної партії.

З'їзд партії "Слуга народу" 10 листопада в Києві. Фото: соцмережі.

Анонсований тренінг "Трускавець-2" для депутатів "Слуги народу" може бути викликаний необхідністю провести "виховну роботу" в президентській фракції. Таку думку озвучив експерт з управління репутацією Борис Тизенгаузен, передають Патріоти України.

"Думаю, їх там зовсім не тренувати будуть, а як раз формуватимуть партійну диктатуру", – попередив він. Тизенгаузен нагадав, що лідер партії Олександр Корнієнко заявив про необхідність навчити нардепів цифровій грамотності та заповненню декларацій. "Тобто там швидко всіх повернуть в реальність", – спрогнозував експерт.

Він звернув увагу, що в своєму новому відеозверненні президент Володимир Зеленський вже почав відмежовуватися від "Слуги народу", щоб мати можливість критикувати і карати представників власної партії.

Джерело: Обозреватель

"Мощные залпы и попадания. Дым валит…": На околицях окупованого Донецька не вщухають потужні обстріли

п’ятниця, 7 травень 2021, 13:15

Під тимчасово непідконтрольним українському уряду Донецьком сьогодні, 7 травня, тривають важкі обстріли. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, передають Патріоти України. «Путиловка слышала сторону ЯБП. Дым валит… куда-то попали», — ...

"Фашизм не пройде": Депутат від ОПЗЖ заставив Харків "святковими" бордами (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:58

Скандальний депутат Харківської міської ради від "Опозиційної платформи – За життя" Андрій Лесик заставив місто своїми агітаційними бордами з написом "Фашизм не пройде". Відповідними кадрами він сам поділився на особистій сторінці у Facebook, передають...