
У У Луганській ОВА підтвердили, що українські сили мають успіх на ділянці фронту Сватово - Кремінна. Про те, яка ситуація на цьому напрямку станом на 6 січня - розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі телеканалу "Freeдом", передають Патріоти України.
"Дійсно, там успіх на боці ЗСУ, але звільнення кожного метра Луганщини дається дуже важко. Все-таки у них було достатньо часу, щоб підготувати оборонні рубежі, починаючи від окупів, нір у лісопосадках. Плюс, все заміноване. Причому ні в кого немає мінних мап, бо мінували і вручну, і дистанційно за дапомогою спеціальної техніки. Також відбувалося замінування під час активних бойових дій. Важко просуватися вперед, коли попереду суцільна замінована територія. Туда зігнані різнопланові підрозділи. Це і свіжомобілізовані росіяни, і нещодавно окуповані чолвоіки із "ДНР/ЛНР", і "кадирівці", і спеціальні підрозділи "СОБР", "Барси", і зеки", - розповів він.
Також посадовець прокоментував раніше озвучену інформація, що значна частина військових 2-го армійського корпусу планує здаватися в полон. "У них деморалізація повна. Біля них розташовані зеки, які постійно з них знущаються, а ззаду - "кадирівці", які також знащуються із них. Вони із радістю здавалися б у полон, але треба не забувати, що "кадирівці" там тримають не для воєнний дій. А для того, щоб вони розстрілювали тих, хто хоче піти із позиції", - зауважив очільник.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...