"Там Захід поставив свою людину": Лавров дав зрозуміти, за яку країну після України РФ має намір "узятись"

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що "наступною Україною" може стати Молдова. Чиновник вважає, що Захід поставив на чолі держави "свою людину". Про це він сказав росЗМІ 2 лютого, передають Патріоти України.

"Зараз на цю роль розглядають Молдову", - сказав Лавров, відповідаючи на запитання, яка країна-сусідка Росії може піти шляхом України.

Російський чиновник традиційно звинуватив Захід у втручанні в справи країн пострадянського простору. За його словами, на чолі Молдови поставили "свою людину". "Змогли поставити досить специфічними методами, далеко не вільнодемократичними, на чолі країни президентку, яка просто рветься, сама рветься до НАТО, вона має румунське громадянство, вона готова об'єднуватися з Румунією і взагалі готова практично на все", - заявив Лавров, маючи на увазі президентку Молдови Маю Санду.

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...