"Там зараз немає жодної влади": Росія відійшла з деяких селищ на своєму прикордонні, - ГУР Міноборони

Наразі декілька селищ на російському прикордонні вже без рашистської влади, зауважив в ефірі токшоу "Новий відлік" представник ГУР Андрій Юсов, коментуючи останні події з "рейдами" російських повстанців у Бєлгородську область, передають Патріоти України.

Однак Юсов з міркувань безпеки не став уточнювати деталі. "Є декілька селищ на прикордонні, з яких фактично відійшла рашистська влада, у принципі там зараз немає влади жодної. Але якщо говорити про діяльність руху опору і російських представників добровольців-повстанців, то вони зараз активно діють, в тому числі, і в столичному регіоні (Москві - ред.)", - відповів Юсов.

Представник ГУР підкреслив, що на даному етапі безумовно не йдеться про протистояння в режимі регулярної армії, "це повстанська боротьба". "Повстання тільки набирає обертів. Протистояння з регулярними військами ми побачимо пізніше", - зазначив Юсов.

За його словами, українська розвідка, як і весь світ, переконалась, що репресивний апарат Путіна виснажений і не організований для захисту території Російської Федерації: "Це означає, що він вразливий для внутрішніх ударів, які обов'язково будуть найближчим часом посилюватися".

Надпотуга Європи долає наслідки 80-річної політики пацифікації: У Німеччині різко зросла кількість охочих служити в армії

четвер, 25 червень 2026, 8:57

Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...

Росіяни імітують наступ на Харківщині: Що відбувається біля Козачої Лопані

четвер, 25 червень 2026, 8:39

Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...