Наразі декілька селищ на російському прикордонні вже без рашистської влади, зауважив в ефірі токшоу "Новий відлік" представник ГУР Андрій Юсов, коментуючи останні події з "рейдами" російських повстанців у Бєлгородську область, передають Патріоти України.
Однак Юсов з міркувань безпеки не став уточнювати деталі. "Є декілька селищ на прикордонні, з яких фактично відійшла рашистська влада, у принципі там зараз немає влади жодної. Але якщо говорити про діяльність руху опору і російських представників добровольців-повстанців, то вони зараз активно діють, в тому числі, і в столичному регіоні (Москві - ред.)", - відповів Юсов.
Представник ГУР підкреслив, що на даному етапі безумовно не йдеться про протистояння в режимі регулярної армії, "це повстанська боротьба". "Повстання тільки набирає обертів. Протистояння з регулярними військами ми побачимо пізніше", - зазначив Юсов.
За його словами, українська розвідка, як і весь світ, переконалась, що репресивний апарат Путіна виснажений і не організований для захисту території Російської Федерації: "Це означає, що він вразливий для внутрішніх ударів, які обов'язково будуть найближчим часом посилюватися".
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...