Наразі декілька селищ на російському прикордонні вже без рашистської влади, зауважив в ефірі токшоу "Новий відлік" представник ГУР Андрій Юсов, коментуючи останні події з "рейдами" російських повстанців у Бєлгородську область, передають Патріоти України.
Однак Юсов з міркувань безпеки не став уточнювати деталі. "Є декілька селищ на прикордонні, з яких фактично відійшла рашистська влада, у принципі там зараз немає влади жодної. Але якщо говорити про діяльність руху опору і російських представників добровольців-повстанців, то вони зараз активно діють, в тому числі, і в столичному регіоні (Москві - ред.)", - відповів Юсов.
Представник ГУР підкреслив, що на даному етапі безумовно не йдеться про протистояння в режимі регулярної армії, "це повстанська боротьба". "Повстання тільки набирає обертів. Протистояння з регулярними військами ми побачимо пізніше", - зазначив Юсов.
За його словами, українська розвідка, як і весь світ, переконалась, що репресивний апарат Путіна виснажений і не організований для захисту території Російської Федерації: "Це означає, що він вразливий для внутрішніх ударів, які обов'язково будуть найближчим часом посилюватися".
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...