
У Польщі завершилися навчання бійців ЗСУ на німецьких танках Leopard 2. Відразу після цього офіційна Варшава передала Києву решту 10 з 14 обіцяних примірників такої техніки. Про це заявив віце-прем'єр і міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, передають Патріоти України.
"Ми підтримуємо Україну в рамках міжнародної коаліції. Крім польських 14 танків Leopard, у складі цього батальйону є також чотири танки з Канади, вісім танків з Норвегії, а також шість - з Іспанії", − сказав міністр.
За словами Блащак, він зараз веде переговори з іспанською колегою Маргаритою Роблес про можливе надання Україні більшої кількості танків − "можливо, ще чотирьох". "Тому ми, безумовно, маємо справу з батальйоном важких танків, які в разі польської сторони вже передані, а в разі наших союзників будуть передані Україні в дуже короткий час", - підсумував чиновник.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...