
У Польщі завершилися навчання бійців ЗСУ на німецьких танках Leopard 2. Відразу після цього офіційна Варшава передала Києву решту 10 з 14 обіцяних примірників такої техніки. Про це заявив віце-прем'єр і міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, передають Патріоти України.
"Ми підтримуємо Україну в рамках міжнародної коаліції. Крім польських 14 танків Leopard, у складі цього батальйону є також чотири танки з Канади, вісім танків з Норвегії, а також шість - з Іспанії", − сказав міністр.
За словами Блащак, він зараз веде переговори з іспанською колегою Маргаритою Роблес про можливе надання Україні більшої кількості танків − "можливо, ще чотирьох". "Тому ми, безумовно, маємо справу з батальйоном важких танків, які в разі польської сторони вже передані, а в разі наших союзників будуть передані Україні в дуже короткий час", - підсумував чиновник.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....