
США планують надати Україні більше озброєння для боротьби з російською окупаційною армією. Зокрема, українські військові можуть додатково отримати більше танків Abrams і бойових машин піхоти Bradley. Про це заявив прем'єрміністр Польщі Матеуш Моравецький під час пресконференції у Вашингтоні, передають Патріоти України.
"Американці робитимуть додаткові поставки озброєння в Україну, зокрема, ми говорили про БМП Bradley, танки Abrams. Це вже питання для американців", – зазначив Моравецький, коментуючи питання про подальшу військову допомогу Сполучених Штатів для України.
Він зазначив, що Польща зі свого боку зробила усе від неї залежне у питанні надання військової допомоги Україні. Зараз Українська держава купує у Польщі зброю, зокрема, за гроші, надані міжнародними інституціями, зазначає Моравецький.
Так, він розповів, що Київ замовляв у Варшави бронетранспортери Rosomak, самохідні міномети Rak, самохідні артилерійські установки Krab, переносні зенітно-ракетні комплекси Piorun та багато інших видів зброї.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...