Танки Leopard будуть в Україні, - ГУР Міноборони

Танки Leopard будуть в Україні, але публічна подача цього рішення все ще дискутується. Про це заявив представник прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

Він зазначив, що є прорив щодо надання Україні військової допомоги. "За останній рік вільний світ пройшов тектонічні кроки й зміни у розумінні ситуації в Україні, сприйняття Росії та готовності допомагати Україні. Все, що ми бачимо по допомозі щодо засобів протиповітряної, протиракетної оборони й бронетехніки - це вже прорив", - наголосив Юсов.

За його словами, хоча стосовно танків ми ще не побачили остаточного оголошення публічного рішення, але консенсус вже сформований. "Загальна позиція партнерів щодо необхідності перемоги України вже сформована, а для цього точно потрібні танки, зокрема танки Leopard 2", - пояснив Юсов.

Джерело: Еспресо.ТV

Прозвучало відверто іронічно: Пригожин анонсував "колосальний наступ" російської армії на Слов'янськ і Краматорськ

неділя, 28 травень 2023, 16:30

Після заявленого окупантами захоплення Бахмута перед російською армією "відкрито оперативний простір", який дає змогу розгорнути "колосальний наступ" із захопленням Краматорська, Слов'янська та інших міст українського Донбасу. Про це заявив ватажок "Гр...

"Вітер був у бік противника": В ЗСУ розповіли подробиці про застосування хімічної зброї окупантами

неділя, 28 травень 2023, 15:41

Російські окупанти застосували хімічну зброю проти бійців Збройних сил України біля Авдіївки. З української сторони втрат не має, бо вітер був у сторону ворога, інформують Патріоти України. "Днями зафіксовано викорситання хімічної зброї на Донецькому н...