Таргани і бруд: У мережу злили шокуючі фото гімназії, де навчався Зеленський

У гімназії №95 в Кривому Розі, де навчався свого часу президент України Володимир Зеленський, грубо порушують норми законодавства. Це, зокрема, стосується їдальні навчального закладу, передають Патріоти України.

Так, ведуча програми "Ревізор" Юлія Панкова, яка побувала в гімназії, перевірила, в яких умовах готують парові котлети, картоплю пюре, запашні булочки і вітамінний компот - саме такі страви найчастіше пропонують в шкільних їдальнях.

Як тільки Юля зайшла на кухню, її тут же зустрів непроханий гість - тарган. Правда, за словами ведучої, незважаючи на наявність комах, у приміщенні було чисто.

"Кухаря дотримувалися норм зберігання продуктів і товарного сусідства в холодильниках. Крупи в коморі стояли на піддонах", - зазначила Панкова. Але те, що на роздачі страв кухар була з довгими нігтями і брудними руками, Юлю відверто шокувало.

"Дівчина контактувала "голими" руками з готовою їжею. Мій люминометр - прилад, який визначає ступінь забруднення, показав більше ста одиниць на долонях працівниці. Норма - до 30 одиниць. На жаль, це може стати загрозою здоров'ю учнів", - сказала ведуча "Нового каналу".

Зазначимо, що за 2019 рік у 38% українських шкіл та дитячих садків були знайдені порушення в організації харчування. Це стало причиною понад 600 отруєнь учнів.

З архіву ПУ. Зміна курсу: Зеленський припинив розірвання договорів з Росією та СНД, ініційоване Порошенком, - ЗМІ

субота, 26 вересень 2020, 9:00

З відомства Лаврова повідомляють про певні позитивні сигнали від нової української влади, і пильно спостерігають у що це виллється надалі. Офіційний Київ призупинив процес розірвання двосторонніх угод з Росією, ініційованих за Петра Порошенка. Та ж сит...

Запевняє, що стала зовсім іншою людиною: Побачивши смерть в обличчя, Тимошенко публічно покаялась, і розповіла як страшно перехворіла на коронавірус

субота, 26 вересень 2020, 8:55

Чи дійсно "Леді Ю" змінила світоглядні цінності, чи йдеться лише про політичну риторику задля притягнення на свій бік виборців, покаже найближче майбутнє. Народна депутатка України та лідерка партії Батьківщина Юлія Тимошенко, яка перехворіла на корона...