Тбіліський Майдан: Грузинська церва засудила дії уряду та силовиків

Підтримка православної церкви ще більше надихає громадян країни до рішучих дій

Духовенство оцінює брутальні події перед парламентом Грузії як вияв неповаги до народу з боку чинного режиму, зазначають Патріоти України. Архієпископ Зенон опублікував заяву про соціальні мережі.

Один із "стовпів" Грузинской православной церкви архієпископ Зенон звертається до уряду своєї країни:
"Уряд здійснював кровопролиття людей з пристрастю! Чи так вирішив уряд відповісти на національну гідність людей? Чи не розуміє, що несправедливість і зло мають відповідний кінець"

Варто нагадати, що в грудні 2018 року архієпископ висловив підтримку створенню Православної Церкви України та засудив спроби РПЦ зупинити цей процес: «Чому Автокефалія Української церкви стає трагедією для сумлінних священнослужителів?». «Народ хоче, щоб його Першоієрарх очолював незалежну церкву. Яке словоблуддя про незаконність цього є більшим за божественну справедливість цього?»

У 60 км від міста: Росія відпрацювала бомбардування Одеси (карти)

четвер, 14 листопад 2019, 13:14

У польоті брали участь бомбардувальники Ту-22. Авіація Росії під час навчань відпрацьовувала бомбардування Одеси. Всього в 60 км від міста літаки змінили курс і попрямували на Босфор. Про це заявив командувач Військово-морськими силами України Ігор Вор...

"Меркель уже однаково: вона тяжко хвора й точно не буде битися за Україну", - російський аналітик

четвер, 14 листопад 2019, 12:30

Для Кремля важлива майбутня зустріч у нормандському форматі, тому що президент Франції Еммануель Макрон морально і психологічно на боці Москви, а канцлерка ФРН Ангела Меркель тяжко хвора. "Кремлю дуже важливо, щоб зустріч у нормандському форматі відбул...