Те, що Байден і Путін не обговорили "Північний потік-2", - це погано для України і Європи, - експерт Atlantic Council

Експерт Atlantic Council Андерс Аслунд заявив, що на зустрічі президента США Джо Байдена і його російського колеги Володимира Путіна не обговорювався газопровід “Північний потік – 2”, що можна вважати поганим сигналом для України та Європи. Таку думку Аслунд висловив у коментарі українським ЗМІ, передають Патріоти України.

За його словами, Байден дуже добре вів переговорний процес з Путіним. Як відомо, президент РФ зазвичай “бешкетує” і сильно спізнюється на зустрічі, проте в Женеві була домовленість, що Путін приїде першим і що не буде ніяких дружніх вечерь. Однак поганим знаком є те, що лідери на зустрічі не стали обговорювати «Північний потік-2».

“Я нічого не побачив стосовно “Північного потоку – 2″. Це погано, на мій погляд. Погано для України і всієї Європи. Цей газопровід підтримує корупцію в Євросоюзі. Єдина людина, яка отримує користь від ” Північного потоку-2», – Путін”, – зазначив Аслунд.

Він розповів, що Держдеп США був проти будівництва трубопроводу, водночас Рада Безпеки не хотіла санкцій проти нього. На думку Аслунда, це є доказом того, що всередині адміністрації Байдена є різниця поглядів.

“Вважається, що відносини з Німеччиною, яка зацікавлена в будівництві трубопроводу, важливіші за тиск на РФ. Але це неправильна позиція”, – наголосив експерт.

При цьому Аслунд вважає, що Байден «нічого не віддав Путіну», а на своїй прес-конференції сказав багато важливого. Втім, додав експерт, Путін використовуватиме зустріч як аргумент для своєї внутрішньої політики. По-перше, для нього важливо, що переговори відбулися. По-друге, він буде використовувати слова Байдена про те, що Росія – велика держава.

“Путін сказав, що в розмові обговорювали Україну в НАТО. У цьому немає нічого нового, він багато разів говорив, що вступ України до НАТО неприйнятний для нього. Але добре, що Байден цього торкнувся. Він ясно дав зрозуміти, що підтримує територіальну цілісність і суверенітет України”, – підсумував Аслунд.
Джерело: Гордон

РФ не платить "добровольцям", яких відправили на війну в Україну - окупантам не вистачає навіть їжі

неділя, 14 серпень 2022, 9:43

Країна-агресор Росія "кинула" так званих добровольців, яких заманювали на війну в Україну грошима та пільгами. У результаті такі окупанти залишилися ні з чим. Більше того, РФ не забезпечує своїх військових злочинців навіть їжею та боєприпасами. Про це ...

Звинувачують "дух бандерівщини": У Росії "проговорилися", навіщо їхня армія знищує українські міста (відео)

неділя, 14 серпень 2022, 9:29

Російська окупаційна армія спеціально руйнує українські міста в ході повномасштабної війни, розв'язаної 24 лютого, передають Патріоти України. У цьому зізнався політик з РФ, член партії "За правду" Олександр Казаков, який раніше працював у Донецьку кур...