
Останні ракетно-дронові удари по українських містах свідчать, що російська армія використовує все, що має в наявності. Про це, як пише ТСН, розповів колишній речник Генштаба ЗСУ, військовий експерт Владислав Селезньов.
Владислав Селезньов зазначив, що окупанти, випустивши 210 ракет та дронів, щоб гарантовано "причавити" наші системи ППО, намагаються знищити українську енергетичну інфраструктуру, аби занурити країну в блекаут. І частково, за його словами, агресору це вдалося.
Водночас він припускає, що росіяни незабаром будуть спроможні вдарити ще, адже за радянськими нормативами, потрібно 16 годин для "перезаряджання" літаків для нового бойового вильоту.
"З урахуванням того, що путінська армія використала стратегічні бомбардувальники Ту-160, "Білий лебідь", які до того часу жодного разу не використовувались в принципі і мали ключову місію "бомбити Вашингтон", очевидно, що вони готові кинути в пекло війни все, що мають, все, що можуть. І готові вкладатися по-максимуму", — наголосив Владислав Селезньов.
Нагадаємо, українська ППО відбила атаку РФ, знищивши 144 повітряні цілі. За даними командування, Сили оборони змогли перехопити одну гіперзвукову "Циркон", сім балістичних ракет "Кинджал", 85 Х-101 та "Калібрів" та інших засобів ураження, які були використані під час масованого удару по Україні.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...