Те, що Меркель з Байденом домовились з Путіним, не вирішує все: "Гра не закінчена, вона перейшла в овертайм", - МЗС про угоду щодо "Північного потоку-2"

Міністерство закордонних справ переконане у тому, що вчорашня угода не є кінцем історії навколо завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2" для України. Кулеба запевняє у тому, що у нього є достатньо питань до партнерів стосовно імплементації домовленостей, повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву голови МЗС України Дмитра Кулеби.

"Щодо "Північного потоку-2". Вчора гра не завершилася, вона була переведена в овертайм. У нас є ще два тайми й серія пенальті, для того, щоб максимально захистити Україну. Не треба оцінювати німецько-американську угоду як кінець історії. Ще є багато речей", - відзначає Кулеба.

Голова МЗС відзначив, що у міністерства є достатньо питань стосовно страхування й сертифікації “Північного потоку-2”, а також щодо імплементації домовленостей вчорашньої угоди.

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна, - Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...

"Туреччина підтримує вступ України до НАТО", - голова МЗС республіки Чавушоглу

середа, 1 грудень 2021, 23:02

Як повідомляє агентство Anadolu, Чавушоглу, який зараз перебуває в Ризі, де проходить саміт міністрів іноземних справ НАТО, зазначив, що позицію Туреччини з цього питання він особисто неодноразово озвучував на засіданнях глав МЗС країн-учасниць Альянсу...