"Те, що робиться з Україною, глибоко засмутило мене": Ален Делон візьме участь в інтерв'ю з Зеленським

23 вересня президент України Володимир Зеленський дасть інтерв'ю французьким журналістам, програму "Face à Zelensky" вестиме Сіріл Віг'є, у ній також візьме участь актор Ален Делон, інформують Патріоти України.

У п'ятницю журналісти LCP, "Nice-Matin", "Ouest-France" та "20 Minutes" перебуватимуть у Києві, щоб взяти інтерв'ю у президента України. Програму за назвою "Face à Zelensky" (Обличчям до Зеленського) вестиме Сіріл Віг'є, вона транслюватиметься на телеканалах TV5 Monde та LCP.

Ален Делон також обміняється думками із Володимиром Зеленським. Відомий актор вийде на зв'язок із Франції, щоб поспілкуватися з українським президентом.

Кілька днів тому Ален Делон публічно підтримав Україну, записавши спеціальну програму для TV5 Monde про великого українського поета та відвідавши Український культурний центр у Парижі. Сцену знімали камери телеканалу TV5 Monde.

"Те, що робиться з Україною, глибоко засмутило і зворушило мене, тому я борюся за них", – сказав актор, дивлячись у камеру.

Діалог Володимира Зеленського та Алена Делона можна буде побачити у п'ятницю з інтерв'ю французьким журналістам. Відео транслюватимуть 23 вересня спершу на телеканалі TV5 Monde, а потім на LCP.

Українські військові підпалили техніку окупантів за допомогою... склянки (відео)

середа, 28 вересень 2022, 12:52

Для того, щоб підпалити автівку російських загарбників, українські воїни використали пластикову склянку. Відео з'явилось в «Оперативний ЗСУ», передають Патріоти України. На ньому помітно, як українські захисники з 60-ї бригади ЗСУ випробували черговий ...

Режим Лукашенка заарештував білоруську співачку за пісні українською та допомогу ЗСУ

середа, 28 вересень 2022, 12:42

Білоруська співачка Мерієм Герасименко, яку затримали у Мінську після виконання пісні українською мовою у барі, не вийшла на волю після відбуття арешту. Про це повідомляє правозахисний центр «Весна», передають Патріоти України. За попередньою інформаці...