Техніка поламана, новобранці пригнічені: Як у Росії проходить навчання мобілізованих

У Росії продовжуються навчання військових, яких кинуть на війну проти України. Під час них з'ясувалося, що військова техніка "другої армії світу" перебуває в поганому стані і постійно ламається, а самі військовослужбовці перебувають у гнітючому стані. Про це повідомили у Telegram-каналі "Досье Шпиона", передають Патріоти України.

Так, 21 вересня навчання з особовим складом проводив 3-й армійський корпус, який сформували у Нижегородській області РФ спеціально для участі у "спецоперації".

Під час занять новобранці вивели з ладу 61 одиницю військової техніки: 16 танків Т-80БВ, одну бойову машину підтримки танків, 32 БМП-1, 10 одиниць БМП-2 та два тягачі БТС-4. "Поломки різноманітні – від несправностей двигуна до пошкодження системи керування вогнем", – сказано у повідомленні.

Особовий склад армійського корпусу після таких навчань у поганому моральному стані. Військовослужбовці РФ між собою говорили про те, що, якби всі ці поломки техніки трапилися на полі бою, вони б уже були мертві.

Війська РФ не забирали тіла своїх загиблих під час відступу з Лимана: У мережі показали відео

четвер, 6 жовтень 2022, 7:48

Під час відступу з Лимана окупанти залишили тіла своїх солдатів. Щонайменше 15 російських "двохсотих" виявили українські військові після зачистки міста, передають Патріоти України. Наші захисники зняли на відео докази того, як "русскіє сваіх нє брасаю...

У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

четвер, 6 жовтень 2022, 7:37

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володи...