
У Росії продовжуються навчання військових, яких кинуть на війну проти України. Під час них з'ясувалося, що військова техніка "другої армії світу" перебуває в поганому стані і постійно ламається, а самі військовослужбовці перебувають у гнітючому стані. Про це повідомили у Telegram-каналі "Досье Шпиона", передають Патріоти України.
Так, 21 вересня навчання з особовим складом проводив 3-й армійський корпус, який сформували у Нижегородській області РФ спеціально для участі у "спецоперації".
Під час занять новобранці вивели з ладу 61 одиницю військової техніки: 16 танків Т-80БВ, одну бойову машину підтримки танків, 32 БМП-1, 10 одиниць БМП-2 та два тягачі БТС-4. "Поломки різноманітні – від несправностей двигуна до пошкодження системи керування вогнем", – сказано у повідомленні.
Особовий склад армійського корпусу після таких навчань у поганому моральному стані. Військовослужбовці РФ між собою говорили про те, що, якби всі ці поломки техніки трапилися на полі бою, вони б уже були мертві.

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...