Технології нової ударної машини Москви вже не таємниця: Американці мають для своїх потреб російський танк Т-90С

США мають в своєму розпорядженні основний бойовий танк Т-90 зі зварною вежею. Про це у себе в Twitter повідомив експерт польського журналу Nowa Technika Wojskowa («Нова військова техніка») Даміан Ратка, зазначають Патріоти України.

Посилаючись на інформацію свого джерела експерт заявив, що американці «давним-давно» дістали російську машину. Співрозмовник Ратки запевнив, що мова йде про модифікацію танка Т-90 зі зварною вежею. Ратка також припустив, що дана машина може бути одним з варіантів Т-90С.

Про те, як американці придбали російський танк нічого невідомо. Не виключено, що експортний варіант танка міг надійти з Індії, яка є найбільшим покупцем російських Т-90 з 1999 року. Спочатку танки були експортовані з литою вежею, потім вежі зі зварною основою отримали машини як для російської армії, так і для Нью-Делі.

Танк Т-90 також знаходиться на озброєнні Алжиру, В’єтнаму, Іраку, Сирії, Туркменістану та Уганди.

Як повідомлялося раніше, експертно-журналістська група Bellingcat оприлюднила розслідування, в рамках якого було встановлено, що влітку 2014 року Росія перекинула танки Т-90А "гібридам" на Донбас.

Хіти тижня. Справа не у віці: Стало відомо, чому Кучма перестав очолювати українську делегацію в ТКГ

субота, 8 серпень 2020, 2:00

Голові Офісу президента потрібна була людина, яка не буде зливати інформацію про переговори, з'ясували журналісти. Другий президент України Леонід Кучма перестав бути главою української делегації у мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, о...

"Доверчивых боевиков Вагнера заманили в Минск под предлогом работы охранниками": Повна версія фейку росЗМІ про "підступність СБУ"

субота, 8 серпень 2020, 0:32

Маршрут наївних найманців нібито передбачався такий: з Москви організовано п'ятьма групами дістатися до Мінська, звідти виліт в Стамбул, далі до Гавани і потім - в Каракас. У Росії ніяк не можуть змиритися з гучним провалом групи бойовиків Вагнера. В і...