Технології нової ударної машини Москви вже не таємниця: Американці мають для своїх потреб російський танк Т-90С

США мають в своєму розпорядженні основний бойовий танк Т-90 зі зварною вежею. Про це у себе в Twitter повідомив експерт польського журналу Nowa Technika Wojskowa («Нова військова техніка») Даміан Ратка, зазначають Патріоти України.

Посилаючись на інформацію свого джерела експерт заявив, що американці «давним-давно» дістали російську машину. Співрозмовник Ратки запевнив, що мова йде про модифікацію танка Т-90 зі зварною вежею. Ратка також припустив, що дана машина може бути одним з варіантів Т-90С.

Про те, як американці придбали російський танк нічого невідомо. Не виключено, що експортний варіант танка міг надійти з Індії, яка є найбільшим покупцем російських Т-90 з 1999 року. Спочатку танки були експортовані з литою вежею, потім вежі зі зварною основою отримали машини як для російської армії, так і для Нью-Делі.

Танк Т-90 також знаходиться на озброєнні Алжиру, В’єтнаму, Іраку, Сирії, Туркменістану та Уганди.

Як повідомлялося раніше, експертно-журналістська група Bellingcat оприлюднила розслідування, в рамках якого було встановлено, що влітку 2014 року Росія перекинула танки Т-90А "гібридам" на Донбас.

Хіти тижня. Бодання у ЗеКоманді: Абромавічус "повстав" через рішення Банкової по "Укроборонпрому"

вівторок, 17 вересень 2019, 14:30

Голова концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус виступає проти того, щоб акціонером держпідприємства було Міністерство оборони. "Зараз акціонером, можна так сказати, "Укроборонпрому" є Міністерство економічного розвитку, торгівлі і сільського госпо...

"Наших тут багато": Волонтери висунули несподівану версію вбивства в Маріуполі найманця "ДНР"

вівторок, 17 вересень 2019, 13:30

Романа Джумаєва могли вбити колишні "колеги". Волонтери припустили, що бойовика так званої "ДНР" Романа Джумаєва могли ліквідувати його побратими-терористи, повідомляють Патріоти України. Також волонтери навели в якості доказу старе інтерв'ю Джумаєва. ...