Телефонна розмова залишила неоднозначне враження: Президент Фінляндії розповів, як його здивувала реакція Путіна на слова про подачу заявки в НАТО

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну свідчить про те, що Кремль може напасти на незалежну сусідню країну. Таку заяву зробив президент Фінляндії Саулі Нііністе, пояснюючи рішення країни подати заявку на членство в НАТО, передають Патріоти України із посиланням на CNN.

При цьому він висловив надію, що Путін не нападе на його країну.

"Хоча я і не вірю, що Росія може напасти на Фінляндію зараз або в майбутньому, але політичний ландшафт в Європі і світі не залишає місця для нейтральних країн", – заявив Нііністе.

Повідомляючи Путіну в телефонній розмові про рішення Фінляндії подати заявку на членство в НАТО, Нііністе сказав, що був здивований спокійною реакцією президента РФ.

"Насправді сюрпризом було те, що він сприйняв це так спокійно... Але в політиці безпеки, особливо в розмові з Росією, ви повинні мати на увазі, що те, що він сказав, не означає, що ви не повинні бути напоготові. Але поки, здається, немає негайних проблем", - підсумував президент Фінляндії.

Дуже врожайна доба: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 6 лютого

понеділок, 6 лютий 2023, 8:03

Загальні бойові втрати Росії на ранок 6 лютого становлять понад 132 160 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 870 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

понеділок, 6 лютий 2023, 7:43

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наст...