Темний лицар: Арахамія заявив, що знає, хто публікує в мережі секрети "слуг народу" (відео)

Давид Арахамія підкреслив, що спілкувався з цим політиком щодо його активності в мережі.
Давид Арахамія. Фото: Антикор.

Внутрішньопартійну інформацію "Слуги народу" на Telegram-каналі "Темний лицар" публікує народний депутат президентської фракції у Верховній Раді. Про це в коментарі ЗМІ розповів глава фракції "СН" Давид Арахамія, зазначивши, що знає ім'я цієї особи, але називати не буде, передають Патріоти України.

"Я думаю, що я знаю, але не можу сказати, тому що тоді вся інтрига навколо "Темного лицаря" зруйнується. Поки ми не можемо надати стовідсоткових доказів, це має бути внутрішнім розслідуванням", – повідомив він.

Арахамія підкреслив, що спілкувався з цим політиком щодо його активності в мережі. Водночас він засудив його дії, назвавши відомості "суб'єктивними".

"Кілька разів він публікував інформацію, що була не для загального доступу. Я вважаю, що це некоректно з точки зору корпоративної етики. Була й інша історія. Ми надсилали перевірочні тексти в різні канали для того, щоб побачити, де вони з'являться. Це спрацювало", – пояснив парламентар.

Водночас він додав, що в разі викриття народний обранець, що поширював внутрішньопартійні інсайди, суворо покараний не буде. "Поспілкуємося з ним. Виховна має бути якась розмова. Ми ж нічого не можемо зробити з депутатом. Це депутат", – підсумував Арахамія.

"Поставлено на карту все": Президент Естонії закликала світову спільноту рятувати Україну від російської агресії

вівторок, 18 лютий 2020, 22:11

Напади з боку підтримуваних Росією сил на Донбасі мають бути засуджені міжнародним співтовариством. Про це у Twitter написала президент Естонії Керсті Кальюлайд, інформують Патріоти України. "Нинішні атаки підтримуваних Росією сил на сході України пору...

"Пірнув за монетою у кефір": Топ-пропагандист розповів, як Путін мало не загинув через власну дурість (відео)

вівторок, 18 лютий 2020, 21:29

Гра показала, що російський президент багато на що готовий заради грошей? Спецкореспондент видавничого дому "Коммерсант" Андрій Колесніков, якого називають "придворним" літописцем глави РФ Володимира Путіна, розповів, що одного разу той мало не захлину...