Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють російські пропагандисти, передають Патріоти України.

Відкриваючи нараду, кремлівський диктатор оголосив, що на нараді буде розгялнуто два питання. "Одне пов'язане з розвитком інфраструктури. Але це друге питання. А перше стосується заходів щодо підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій у паводковий період", - оголосив Путін.

Де саме у Росії "підгорає" чи в яких регіонах очікуються повені, у повідомленні не уточнюють. Як відомо із даних сайту моніторингу погоди ventusky.com, на всій території РФ утримується морозна погода і потепління не передбачається. Тож очевидно, мова йде не про стихійні явища.

Ще одна розмріялася: "Подруга Путіна" в парламенті Румунії вимагає анексувати частину території України

середа, 22 березень 2023, 14:42

Одіозна румунська сенаторка Діана Шошоаке, яка відома своїми зв'язками з Кремлем, захотіла анексувати частину території України. Вона внесла до парламенту Румунії законопроект, що передбачає розірвання договору між Бухарестом і Києвом від 1997 року пер...

Залізна завіса опускається: Бразилія заявила про готовність заарештувати Путіна

середа, 22 березень 2023, 14:28

Бразилія підтримала "тренд" про арешт російського лідера Володимира Путіна, який 17 березня отримав відповідний ордер з боку Міжнародного кримінального суду Гааги (МКС), передають Патріоти України. Як прокоментував глава МЗС Мауро Вієйра в інтерв'ю Met...