В умовах нової "Холодної війни" людина, котра працювала в розвідці на посаді спікера - це не просто "красива картинка", що може виразно читати "по папірцям", а професіонал вищого рівня

Посада спікера зовнішньополітичного відомства США зайняла колишня співробітниця телеканалу Fox News Морган Ортагус, зазначають
Патріоти України.
Державний секретар США Майкл Помпео представив нового спікера Держдепартаменту після того, як посаду покинула Хізер Нойерт. Про це він написав у своєму Twitter.
Голова американського зовнішньополітичного відомства запропонував призначити на цю посаду колишню співробітницю телеканалу Fox News Морган Ортагус, яка раніше працювала в розвідці.
"Радий вітати Морган Ортагус як нашого нового представника. Її досвід роботи аналітиком розвідки і співробітником зі зв'язків з громадськістю в області зовнішньої політики і національної безпеки принесе користь Америці", - написав пан Помпео.
Польська сторона на саміті НАТО в Анкарі утримуватиметься від нових декларацій щодо фінансової підтримки України, зважаючи на особливу роль Польщі в захисті східного флангу Альянсу. . Глава польського уряду зазначив, що уряд детально поінформував прези...
Президент США Дональд Трамп за минулий рік заробив загалом 2,2 мільярда доларів. Про це йдеться в його декларації, опублікованій Білим домом, передають Патріоти України.
. Декларація на 927 сторінках стала однією з найоб’ємніших в історії американськи...