"Тепер "Азов" - це вся Україна": У мережі з'явилося відео "роботи" українських захисників по ворогу

У мережі з'явилося відео знищення російських окупантів в Україні підрозділами "Азова". Вони дістають ворога у різних частинах країни, передають Патріоти України.

Ролик у Telegram опублікував екскомандир полку "Азов" та керівник Центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін із позивним "Мосе". На ньому зафіксовано роботу трьох підрозділів: ССО "Азов", "Азов Дніпро" та "Азов Харків" (спецпідрозділ "KRAKEN").

"Вони прийшли знищити "Азов", але тепер "Азов" – це вся Україна! І в цій війні ми неодмінно переможемо!" – наголосив Жорін.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...