
Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заразився коронавірусом. Про це "сірий карденал" президента повідомив сам, зазначають Патріоти України.
“Під кінець робочого дня отримав занадто «позитивні» новини: у мене позитивний тест на коронавірус, але почуваюся нормально. Цього тижня запланована відеозустріч радників лідерів нормандського формату. Це один з найважливіших моїх пріоритетів, тому часу хворіти немає зовсім”, – написав він у Facebook.
Єрмак зазначив, що буде на самоізоляції, але працювати планує в звичайному режимі.
“Якщо переговори цього тижня не відбудуться – точно не за моєї вини. Друзі, закликаю усіх: не допускайте недбалого ставлення до карантинних правил”, – додав глава ОП.
Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...
У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...