​Тепер можна: Зеленський вніс законопроект про відповідальність за брехню у е-деклараціях

Скандальне рішення КС, про пвдготовку котрого не міг не знати гарант. Вивіло з-під кримінальної відповідальності і самого Зеленського і сотні його "слуг" приховування від декларування статків до 2020 року, а також джерел їх походження

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної ради законопроект про відповідальність за брехню в електронних деклараціях. Проект зареєстрований під №4434. Про це свідчать дані на сайті парламенту, зазначають Патріоти України.

Останній етап проходження документу - переданий на розгляд керівництву. Закон пропонує виключити статтю 3661 Кримінального кодексу. Кодекс хочуть доповнити новою статтею 3662 "Декларування недостовірної інформації".

У цій статті передбачається, що за таке правопорушення загрожує кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Пропонується окремо визначити у статті 3663 ККУ кримінальну відповідальність за неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Раніше представник президента в Конституційному суді України, нардеп Федір Веніславський анонсував, що в Раду на цьому тижні внесуть новий законопроект про відповідальність за брехню в електронних деклараціях.

Як писало РБК-Україна, в Національному агентстві по запобіганню корупції підкреслювали, що за умисне вказання недостовірних відомостей на більш ніж 1 млн гривень має передбачатися позбавлення волі.


З архіву ПУ. Тепер справді "ихтамнет": Протурецькі війська в Сирії знищили цілий загін російського спецназу (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 19:30

На території Сирії знову загинули громадяни Росії. Протурецький "Національний фронт звільнення" опублікував в Мережі відео знищення снайперської групи російського спецназу, по якій точно вдарили на схід від Маарет ан-Нуумана на території Сирії. Уточнює...

Українські судді правильно розшифрували сигнал щодо Дубінського? “ПриватБанку” дозволили забрати у компаній Коломойського майже 250 АЗС

понеділок, 25 січень 2021, 19:22

Після запровадження американських санкцій щодо кількох українських високопосадовців, в Україні відбулось вже кільrf uexyb[ антиколомойських та антикорупційних вироків. Верховний суд задовольнив задовольнив скаргу державного “ПриватБанку” і дозволив фін...