"Тепер на нас чекає фігурне мітингування": Мережу підірвала новина про відкриття ковзанки під Офісом Зеленського (фото)

У четвер, 12 грудня, біля будівлі Офісу президента України на вулиці Банковій почали встановлювати ковзанку. У мережі вважають, що глава держави Володимир Зеленський відгородив себе таким чином від мітингів і пікетів. Про це повідомили на сторінці спільноти "Типовий Київ" в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

"У вівторок Зеленський поскаржився, що шкодує про відкриття Банкової через постійний гул і мітинги. А сьогодні під будівлею Офісу президента почали встановлювати безкоштовний каток. Тепер нас чекає фігурне мітингування ", - сказано в повідомленні.

Як уточнив засновник проекту "Київ Автомобільний" Олексій Мкртчян, будматеріали для катка привезли ще в середу ввечері, а вночі місце обгородили. "Площа ковзанки - 12 на 24 метри, встановлюють його в рамках" Зимової країни на ВДНГ ". На його установку піде 12 днів ", - повідомив активіст.

За даними спільноти "Типовий Київ", працювати каток буде з кінця грудня до 19 січня. Катання буде безкоштовним.

Тим часом в соцмережах обурюються з приводу відкриття ковзанки поруч з Офісом президента. Користувачі припускають, що таким чином Володимир Зеленський намагається захистити себе від проведення мітингів і пікетів під стінами президентської адміністрації.

"Слуги народу" перетворюють адміністративні будівлі в розважальні центри: хто на самокаті, хто на ковзанах або санях. Дуже креативно. А якщо відверто, бояться народних акцій і прикриваються дітьми. Соромно", - пишуть коментатори.

Чергова "геніальна ідея": Фокін запропонував сформувати "міжнародний уряд" на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 23:00

На думку політика, якщо вибори будуть проведені під егідою ООН, то жодна зі сторін не зможе їх назвати нелегітимними. На території окупованого Донбасу потрібно створити "тимчасовий міжнародний уряд" для проведення місцевих виборів. Про це заявив заступ...

В'язниця замість штрафів: Зеленський "підклав свиню" викрадачам авто

вівторок, 22 вересень 2020, 22:45

За незаконне заволодіння транспортним засобом передбачено не штрафи, а 3-5 років обмеження чи позбавлення волі. Президент Володимир Зеленський підписав закон, який посилює відповідальність за незаконне заволодіння транспортним засобом. Як повідомляє пр...