"Тепер на нас чекає фігурне мітингування": Мережу підірвала новина про відкриття ковзанки під Офісом Зеленського (фото)

У четвер, 12 грудня, біля будівлі Офісу президента України на вулиці Банковій почали встановлювати ковзанку. У мережі вважають, що глава держави Володимир Зеленський відгородив себе таким чином від мітингів і пікетів. Про це повідомили на сторінці спільноти "Типовий Київ" в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

"У вівторок Зеленський поскаржився, що шкодує про відкриття Банкової через постійний гул і мітинги. А сьогодні під будівлею Офісу президента почали встановлювати безкоштовний каток. Тепер нас чекає фігурне мітингування ", - сказано в повідомленні.

Як уточнив засновник проекту "Київ Автомобільний" Олексій Мкртчян, будматеріали для катка привезли ще в середу ввечері, а вночі місце обгородили. "Площа ковзанки - 12 на 24 метри, встановлюють його в рамках" Зимової країни на ВДНГ ". На його установку піде 12 днів ", - повідомив активіст.

За даними спільноти "Типовий Київ", працювати каток буде з кінця грудня до 19 січня. Катання буде безкоштовним.

Тим часом в соцмережах обурюються з приводу відкриття ковзанки поруч з Офісом президента. Користувачі припускають, що таким чином Володимир Зеленський намагається захистити себе від проведення мітингів і пікетів під стінами президентської адміністрації.

"Слуги народу" перетворюють адміністративні будівлі в розважальні центри: хто на самокаті, хто на ковзанах або санях. Дуже креативно. А якщо відверто, бояться народних акцій і прикриваються дітьми. Соромно", - пишуть коментатори.

Хіти тижня. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

четвер, 23 січень 2020, 10:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...

Хіти тижня. "Дворцовый переворот в РФ стал реальнее", - російський політолог

четвер, 23 січень 2020, 9:00

Ті, хто втратили надію на владу, будуть об'єднуватися, щоб цю жар-птицю спіймати, тепер уже без надії на милість Путіна. "Много об этом писать — проку нет. Путин пытается различными перестроениями усилить свою гвардию. Вряд ли что из этого выйдет. Стра...