
Сьогодні, 13 червня ц.р., були завершені державні випробування модернізованих вітчизняних коригованих ракет «Вільха-М» для комплексу «Вільха». Про це розповів виконуючий обов’язки міністра оборони України Степан Полторак, повідомляють Патріоти України.
«Щойно ми завершили державні випробування системи «Вільха» та рекетних боєприпасів до неї - «Вільха-М», - зазначив Степан Полторак. За його словами, найближчим часом українські ракети будуть поставлені на озброєння ЗСУ.
«Після опрацювання акту і завершення розгляду всіх аспектів випробування, я планую, найближчим часом, підписати наказ та поставити на озброєння і комплекс і боєприпас до нього («Вільха-М» - прим ДЕ) на озброєння Збройних сил України», - підкреслив в.о. міністра оборони України.
Також в.о. міністра оборони особисто подякував вітчизняним конструкторам з ДККБ «Луч» за «потужну роботу» й «відмінний результат». Також він привітав ЗСУ зі зброєю, яка значно підвищить їх бойові можливості.
«Вітаю ЗС України, що вони від сьогодні стали сильнішими. Зброю, яку ми отримаємо на озброєння у найближчий час, значно підвищить бойові можливості ЗС України. Я вітаю увесь український народ із такими досягненнями!», - наголосив Степан Полторак.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...