Тепер офіційно: Речник ВМС ЗСУ підтвердив успішний удар по судну в Севастополі

Речник Військово-морських сил Збройних Сил України Дмитро Плетенчук підтвердив удар по рятувальному судну Комуна в Севастополі в коментарі LIGA.net, заявивши про «успішну роботу ВМС», передають Патріоти України.

«Підтверджуємо. Силами Військово-морських сил завдано удару», — заявив він.

До цього у соцмережах з’явилося відео з димом і вогнем серед кораблів, яке, як стверджується, зняте у Севастопольській бухті після того, як в місті пролунав вибух. Окупанти заявили про «невелике загоряння» у бухті через нібито падіння уламків ракети.

Автор відео за кадром повідомляє, що «ракета в*бала у пароход».

Моніторинговий канал Кримський вітер з посиланням на свого підписника пис, що у Сухарній бухті Севастополя, ймовірно, є влучання по рятувальному судну Комуна. Зазначалося, що ця інформація ще потребує підтвердження.

«Комуна — раритет, найстаріше судно ВМФ Росії та найстаріше у світі судно, що фактично знаходиться на озброєнні і виконує бойові завдання. Введено в експлуатацію у 1915 році. Ще раз повторимо, що інформація потребує підтвердження», — говорилося в пості.

Вранці у неділю, 21 квітня, кримські пабліки писали, що у Севастополі пролунали вибухи. У Криму на той момент була оголошена ракетна небезпека. Очевидці писали, що бачили «багато диму», а на півночі Севастополя промчали пожежні машини.

Пізніше російський «губернатор Севастополя» Михайло Развожаєв написав, що вранці на одному з кораблів на Північній стороні Севастопольської бухти російські військові нібито «відбили атаку протикорабельної ракети». Развожаєв повідомив про «невелике загоряння», яке, як він запевняє, сталося від падіння осколків.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: