Тепер рейх Путіна врятований: "Високий гість" із Зімбабве виступив у Держдумі РФ з курйозною промовою (відео)

Голова парламенту Зімбабве Джейкоб Муденда

Голова парламенту Зімбабве виступив у російській Думі з курйозною промовою. Чоловік, мабуть, вирішив що у РФ замість президента король і в такій манері став звертатися до Путіна.

«Хай живе Російська Федерація, під керівництвом Володимира Путіна! Хай живе республіка Зімбабве, під керівництвом президента Мнангагве!», – зачитав свій текст гість із Зімбабве, Джейкоб Муденда. Після цього він побажав довгих років життя самій Держдумі, чим зірвав овації російських депутатів.

Варто відзначити, що у коментарях до відео, люди не натішаться з того, що у Кремля залишились дуже сумнівні союзники, які можуть лише хвалити Путіна без реальної підтримки у війні проти України.


Є поранені: У Костянтинівці росіяни влучили авіабомбою в місце, де гуляли діти

субота, 30 вересень 2023, 21:44

Російські війська у суботу, 30 вересня, влучили авіабомбою КАБ-500 в житлову забудову в Костянтинівці Донецької області. Унаслідок атаки поранень зазнала дитина, інформують Патріоти України. Як повідомляє Донецька обласна прокуратура, близько 16:00 оку...

Великий ризик? Окупанти посилюють тиск і готують поле бою на Куп'янському напрямку, - розвідка Естонії

субота, 30 вересень 2023, 21:23

Окупаційні війська РФ збільшують тиск на Куп'янському напрямку і формують там поле бою. Зокрема, вони знищили міст через річку Оскол. Ситуація на лінії Лиман - Куп'янськ залишається складною, але Збройні сили України її контролюють. Як передає ERR, про...