Тепер рейх Путіна врятований: "Високий гість" із Зімбабве виступив у Держдумі РФ з курйозною промовою (відео)

Голова парламенту Зімбабве Джейкоб Муденда

Голова парламенту Зімбабве виступив у російській Думі з курйозною промовою. Чоловік, мабуть, вирішив що у РФ замість президента король і в такій манері став звертатися до Путіна.

«Хай живе Російська Федерація, під керівництвом Володимира Путіна! Хай живе республіка Зімбабве, під керівництвом президента Мнангагве!», – зачитав свій текст гість із Зімбабве, Джейкоб Муденда. Після цього він побажав довгих років життя самій Держдумі, чим зірвав овації російських депутатів.

Варто відзначити, що у коментарях до відео, люди не натішаться з того, що у Кремля залишились дуже сумнівні союзники, які можуть лише хвалити Путіна без реальної підтримки у війні проти України.


Попереду складні часи: Через російські обстріли кияни можуть залишитися без тепла на всю зиму, - Кличко

субота, 3 грудень 2022, 7:56

Через російські обстріли української інфраструктури Київ може залишитися без теплопостачання до весни. Адже якщо опалення буде відключено на 24 години за 5 градусів морозу, доведеться зливати воду із систем опалення. У зв'язку із чим до весни подати во...

Знайомтесь, B-21 Raider: У США відбулась презентація найсучаснішого стратегічного бомбардувальника

субота, 3 грудень 2022, 7:49

Американська компанія Northrop Grumman представила стратегічний бомбардувальник B-21 Raider, який вважається найсучаснішим літаком Військово-морських сил США. . Літак представили на підприємстві компанії у місті Палмдейл штату Каліфорнія. . У пре...