Тепер теж хтось дуже занепокоєний? У Донецьку та Луганську окупанти захопили в полон представників місії ОБСЄ

У тимчасово окупованих Росією українських містах Донецьк та Луганськ викрали кількох членів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. В організації відреагували на злочин росіян і заявили, що вимагають звільнення своїх співробітників. Відповідне повідомлення з'явилося на Twitter-акаунті ОБСЄ, передають Патріоти України.

Там зазначили, що стурбовані цією подією. "В ОБСЄ вкрай занепокоєні тим, що низка членів національної місії була позбавлена волі в Донецьку та Луганську і використовують всі доступні канали для їх звільнення", – сказано в заяві.

Раніше на сайті Міністерства оборони Британії з'явилася заява заступника глави делегації країни в ОБСЄ Дейрдрі Браун щодо ситуації в Україні. Вона також повідомила про викрадення членів моніторингової місії.

"Російський уряд намагався завадити тим, хто повідомляє правду, у тому числі шляхом відмови продовжити мандат Спеціальної моніторингової місії. І тепер ми отримали тривожні повідомлення про те, що російські маріонетки на Донбасі погрожують персоналу, обладнанню та приміщенням Місії. Крім того, російські сили взяли в полон співробітників СММ. Ми рішуче засуджуємо ці загрози. Закликаємо звільнити співробітників СММ, а також усіх українців, затриманих Росією", – зазначила Браун.

Вона також додала, що РФ масово поширює дезінформацію про ситуацію в Україні та наголосила: брехня та злочини не зійдуть агресору з рук.

Росіяни у Чорному морі атакували турецький суховантаж, є втрати серед екіпажу

понеділок, 22 червень 2026, 8:03

Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...

У Криму посилився блекаут після чергового нічного нальоту: Дрони вразили Таврійську ТЕС у Сімферополі, що забезпечує левову частку генерації на півострові. Вражено й інші важливі цілі

понеділок, 22 червень 2026, 7:54

Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...