
Нардеп, лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко вилікувалася від коронавірусної хвороби. Про це повідомляє її прессекретар Марина Сорока на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.
За словами помічниці, сьогодні вранці, 11 вересня, Тимошенко отримала негативний тест на COVID-19. Зараз народна обраниця почувається набагато краще. Запалення легенів ще не вилікувалося, проте лікування проходить успішно.
Сорока додала, що скоро Тимошенко зможе повернутися до нормального життя і роботи.
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...