Тепер все залежить від рішення Х*йла: Російська армія розгорнула величезний польовий шпиталь на кордоні з Україною

Стало зрозуміло, що ЗС РФ поставлена задача бути готовими до вторгнення у всіх компонентах. Чим завершиться ця авантюра залежить лише від того, з якої ноги встане кремлівський карлик у визначені дні.

Російська армія звела величезний військовий табір з госпіталем та, ймовірно, польовою кухнею, неподалік від українського кордону у полях на південь від Воронежу. Про це йдеться у сюжеті німецької новинної програми Tagesschau. Знімальна група побувала біля табору РФ поблизу Воронежа і поспілкувалася з місцевими, зазначають Патріоти України.

Російській армії знадобилося кілька тижнів, щоб звести великий військовий табір. Туди постійно приїздять армійські вантажівки з цистернами для води, військова поліція патрулює. Також тут є військові намети, подекуди видно димарі, з яких іде дим. Припускають, що це працює польова кухня. Схоже, солдати не планують швидко виїжджати.

"Усе поле заповнене військовою технікою. Там і пішки не пройдеш, не кажучи вже про машину. Своїми ланцюгами і колесами вони розорали все поле", - обурено каже місцевий мешканець Андрій Іванович.

Тут також є військовий госпіталь. Кілька армійських вантажівок стоять перед садом Андрія Івановича, а дорога перед його парканом має глибокі сліди шин. "Це незвично, раніше такого не було, - каже він. - Перший раз таке, відколи я тут живу".

Раніше, кажуть мешканці дач, вони могли б знову і знову чути вибухи і бачити військові машини, оскільки недалеко розташованй військовий полігон. Але той факт, що поле перед дачами зараз стало військовим районом, для пана Андрія та інших жителів є новим. "Вони збудували ціле містечко!", - каже чоловік.

Засновник розслідувальної групи Conflict Intelligence Team (CIT) Руслан Левієв вважає, що щоб побудувати такий великий табір, потрібно близько місяця. "Це один із доказів того, чому жодним чином це не може бути підготовкою до навчань... Вони дуже дорогі, забирають багато часу і їх важко спланувати", - каже Левієв.

Нагадаємо, військові аналітики розрахували - найбільш імовірний час для вторгнення - це російські навчання “Захід - 2021”, котрі відбудуться у вересні. Маскувати підготовку до агресії навчаннями дуже зручно, пояснюючи перекидання армади бойової техніки звичайними маневрами. Утім, є ознака, за якою можна передбачити агресію - розгортання мобільних шпиталів.

“Одна справа мати війська на кордоні, але геть інша забезпечити їх усім необхідним для проведення операцій. Я кажу про пальне, боєприпаси та шпиталі. Якщо ви не бачите шпиталів, я не впевнений, що серйозне зіткнення це те, до чого готові російські війська”, - переконаний екскомандувач військ США в Європі Бен Годжес.

​Недоімперія набуває статус спонсора тероризму: Фігуранти справи MH17 у день знищення малайзійського Boeing спілкувалися з керівництвом Росії – голландські ЗМІ

неділя, 9 травень 2021, 7:04

Фігуранти справи про збитий над Донбасом літак MH17 в день вчинення теракту спілкувалися з високопосадовцями Російської Федерації. При цьому вони протягом декількох годин не знали, що збитий літак є пасажирським лайнером. Про це йдеться у програмі Nieu...

З архіву ПУ. Не сподобався Жукову: Чому українця Береста не нагородили за встановлення прапора над Рейхстагом

неділя, 9 травень 2021, 3:00

Ветеран Другої світової війни українець із Сумщини лейтенант запасу Олексій Берест в 1960-і роки добивався, щоб радянська держава визнало: він разом з солдатами Єгоровим і Кантарія встановив над Рейхстагом прапор перемоги. Однак добитися правди так і н...