Секретар Радбезу України Олексій Данилов анонсував нові санкції проти депутатів Верховної Ради, які співпрацюють з Кремлем. Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данилов увечері 5 лютого в ефірі ток-шоу "Свобода слова у Савіка Шустера" анонсував нові санкції проти колаборантів, зазначають Патріоти України.
"Я впевнений, що найближчим часом санкції будуть введені проти певної категорії осіб", - повідомив Данилов. Він уточнив, що в "чорний список" потраплять як фізичні, так і юридичні особи.
"Більш того, з упевненістю можу сказати, що там будуть деякі депутати, які сьогодні сидять у Верховній Раді", - повідомив секретар Радбезу.
З його слів, у влади України набралося достатньо фактів шкідливої діяльності певних політиків проти України. Данилов також додав, що навіть після ліквідації NewsOne, ZIK та "112" в Україні продовжують працювати канали, які транслюють російську пропаганду.
"Ми їх дуже уважно відстежуємо", - запевнив секретар РНБО. Він додав, що вони потраплять під санкції, як тільки знайдеться достатньо фактів їх співпраці з Москвою. "Іноді емоції зашкалюють, але ми не маємо права керуватися власними емоціями. Йдеться без перебільшення про українську незалежність", - підкреслив Данилов.
Він додав, що Росія веде війну за голови українців останні майже 30 років.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...