У РФ "тепло зустріли" чоловіка, який воював в Україні. Той знайшов собі випадкових знайомих і вирішив пити з ними горілку. В результаті військового вбили, розчленували і викинули в сміттєвий бак. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.
Все сталося в Якутську, в жовтні. Правоохоронці РФ не називають точну дату вбивства воював в Україні, але не приховують подробиць. Так, чоловік познайомився з компанією, в якій він побачив товаришів по чарці.
Вони розпивали горілку, під час виникла суперечка. Все закінчилося скандалом і вбивством. Нові знайомі забили чоловіка, а після цього вони розчленували його труп. Кінцівки росіянина, який воював в Україні, вони розрубали і розклали по пакетах, а потім винесли їх на смітник. Товаришів по чарці, які "душевно посиділи" з військовим, вже затримали.
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...