
Колишній президент США Білл Клінтон уже принаймні два дні перебуває в лікарні у штаті Каліфорнія з діагнозом «інфекція», не пов’язаним із коронавірусом. Про це повідомив у четвер речник експрезидента Енджел Уренья, зазначають Патріоти України.
«У вівторок ввечері президент Клінтон був госпіталізований до медичного центру UCI для лікування інфекції, не пов'язаної з COVID-19. Він одужує, перебуває в гарному настрої та неймовірно вдячний лікарям, медсестрам і персоналу, які надають йому чудову допомогу»,- написав на офіційний Твітер-сторінці представник експрезидента США.
У іншому повідомленні він оприлюднив заяву лікарів, які доглядають за здоров’ям Білла Клінтона. У ній, зокрема, підтверджується діагноз «інфекція». Крім того, зазначається, що рішення госпіталізувати колишнього главу Білого дому було прийняте з метою ретельного спостереження за його станом здоров’я, а також лікування антибіотиками та іншими препаратами.
«Після двох днів лікування кількість лейкоцитів у нього знижується, і він добре реагує на антибіотики. Медична команда в Каліфорнії постійно підтримує зв'язок з медичною командою президента в Нью-Йорку, в тому числі його кардіологом»,- зауважується в повідомленні лікарів.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...