Терміново шукають "кадри": У 20 регіонах РФ створили 40 підрозділів "добровольців" для війни проти України

Наприкінці минулого тижня стало відомо про формування у Санкт-Петербурзі трьох "іменних" добровольчих підрозділів для участі у "спеціальній військовій операції" в Україні. Формування подібних загонів триває з весни: щонайменше у двох десятках суб'єктів РФ створено вже понад 40 таких підрозділів. Про це пише "Комерсант", передають Патріоти України.

Формування таких загонів триває в регіонах уже кілька місяців: вступати до них закликають місцева влада та ветеранські організації, добровольцям обіцяють солідні грошові виплати та забезпечення всім необхідним екіпіруванням. Процедурні питання вирішуються через військкомати, де охочі вирушити на війну укладають контракт із Міноборони.

Обіцяні добровольцям виплати відрізняються залежно від регіону. Так, в Омській області кажуть, що після прибуття на територію "СВО" зарплата контрактників складе щонайменше 130 тисяч рублів. В інших регіонах називають вищі цифри, що перевищують 200 тис. руб. А в Пермському краї добровольцям взагалі обіцяють, що вони отримуватимуть не менше 300 тис. руб. на місяць.

Регіональна влада, у свою чергу, готова на разові виплати (від 100 тис. руб.), але не завжди їх можна отримати одразу. Наприклад, у Татарстані добровольцям обіцяють виплатити одразу лише 60 тис., а ще 200 тис. вони отримають після перетину кордону.

3-річний хлопчик бігав серед трупів та плакав: у Запоріжжі дитина втратила батьків внаслідок удару

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:38

Російські окупанти вдарили ракетами по колоні мирних жителів у Запоріжжі. Внаслідок цього загинули 25 людей, понад 50 людей отримали поранення. Після обстрілу люди помітили 3-річного хлопчика, який бігав розбомбленою трасою і голосно плакав. Дитина шук...

Окупанти потрапили в оточення: У ЗСУ розкрили деталі "котла" під Лиманом

п’ятниця, 30 вересень 2022, 16:27

Збройні сили України на Лиманському напрямку в Донецької області проводять операцію по оточенню російського угруповання, передають Патріоти України. Операція знаходиться на завершальному етапі, повідомив Суспільному представник Східної групи військ Сер...