Терміново шукають "кадри": У 20 регіонах РФ створили 40 підрозділів "добровольців" для війни проти України

Наприкінці минулого тижня стало відомо про формування у Санкт-Петербурзі трьох "іменних" добровольчих підрозділів для участі у "спеціальній військовій операції" в Україні. Формування подібних загонів триває з весни: щонайменше у двох десятках суб'єктів РФ створено вже понад 40 таких підрозділів. Про це пише "Комерсант", передають Патріоти України.

Формування таких загонів триває в регіонах уже кілька місяців: вступати до них закликають місцева влада та ветеранські організації, добровольцям обіцяють солідні грошові виплати та забезпечення всім необхідним екіпіруванням. Процедурні питання вирішуються через військкомати, де охочі вирушити на війну укладають контракт із Міноборони.

Обіцяні добровольцям виплати відрізняються залежно від регіону. Так, в Омській області кажуть, що після прибуття на територію "СВО" зарплата контрактників складе щонайменше 130 тисяч рублів. В інших регіонах називають вищі цифри, що перевищують 200 тис. руб. А в Пермському краї добровольцям взагалі обіцяють, що вони отримуватимуть не менше 300 тис. руб. на місяць.

Регіональна влада, у свою чергу, готова на разові виплати (від 100 тис. руб.), але не завжди їх можна отримати одразу. Наприклад, у Татарстані добровольцям обіцяють виплатити одразу лише 60 тис., а ще 200 тис. вони отримають після перетину кордону.

Касетні ATACMS можуть з'явитися в Україні вже наступного тижня, - Newsweek

вівторок, 26 вересень 2023, 9:32

Україна найближчими днями отримає зелене світло на отримання вироблених у США ракет із касетними боєприпасами великої дальності. Ракети ATACMS з'являться на фронті наступного тижня, передають Патріоти України з посиланням на Newsweek. "Цього тижня, ймо...

Ракетний удар по штабу ЧФ РФ у Севастополі навели завербовані українцями російські офіцери, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 9:23

Російські офіцери були завербовані українськими партизанами, щоб допомогти організувати ракетну атаку на штаб Чорноморського флоту в Криму минулого тижня. Процес вербування полегшив той факт, що багато офіцерів перебувають у скрутному фінансовому стано...