Терміново треба "поповнення": Росія вербує на війну проти України жителів Далекого Сходу і Камчатки, - розвідка

Кремль вербує поповнення своїх військ серед жителів Далекого Сходу і Камчатки, сподіваючись, що вони будуть ефективніші в зимовий період. Про це йдеться у повідомленні в Telegram-каналі Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"В РФ оголошено про акцію збору коштів на придбання зимової форми для окупаційного контингенту, який перебуває в Україні. Офіційний Кремль визнав, що не має достатньо бюджетних коштів на ці потреби", - мовиться у дописі.

Також стало відомо, що чергова ротація окупантів складатиметься в основному з жителів Далекого Сходу Росії та Камчатки.

"За задумом, вони краще адаптовані до життя в умовах низьких температур і будуть ефективніші в зимовий період. Також ці військовослужбовці не привчені до комфорту та легко перенесуть відсутність налагодженого побуту", - зазначили у розвідці.

Крім того, йдеться у повідомленні, є інформація, що кремлівським вербувальникам вдалося привабити певну частину населення північних регіонів обіцянками високих виплат.

"Як кажуть самі "новобранці": "нам за все життя стільки не заробити". Втім, цей особовий склад має дуже низький рівень підготовки та практично нічого не знає про реальний стан справ бойових дій в Україні", - зауважили в ГУР.

Російську армію вбивають наркотики: З'явилися цікаві дані про ліквідацію "мобіків" та наркотрафік із Ростовської області

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:39

Солдати російської армії на фронті в Україні зловживають наркотиками. У "веселому" стані окупанти скоюють безліч злочинів. Така інформація опинилася у розпорядженні співробітника однієї зі спеціальних служб, який є автором Telegram-каналу "Досьє шпигун...

Путін остаточно поховав російський автопром - виробництво відкотилося на 50 років назад

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:25

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну і введених проти агресора санкцій, виробництво легкових автомобілів в Росії в 2022 році обвалилося до історичного мінімуму, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс" з поси...